هزینه عمل تومور مغزی

هزینه جراحی تومور مغزی در تهران

هزینه جراحی تومور مغزی در تهران به عوامل مختلفی مانند نوع و شدت تومور، محل بیمارستان یا کلینیک و تجربه جراح بستگی دارد. به طور کلی، هزینه جراحی مغز برای تومور می تواند حدودا بالای ۳۰ میلیون تومان متغیر باشد.

بیماران باید با بررسی عوامل مختلف جراح خود را انتخاب کنند. زیرا عمل تومور مغزی یک جراحی بسیار بزرگ است و نباید به دلیل هزینه در انتخاب جراح ریسک کرد.

بهتر است با چند جراح مغز و اعصاب مشورت کنید تا در کنار پرداخت هزینه معقول، اطمینان حاصل کنید که بهترین درمان ممکن را دریافت می کنید.

هزینه جراحی تومور مغزی

عوامل موثر بر هزینه جراحی تومور مغزی

برداشتن تومور مغزی با جراحی به عنوان جراحی تومور مغزی شناخته می شود. هزینه جراحی تومور مغزی در تهران مغز بسته به عوامل مختلفی مانند نوع و شدت تومور، موقعیت جغرافیایی و تجهیزات بیمارستان یا کلینیک و تبحر جراح می تواند متفاوت باشد. بنابراین عوامل زیر بر هزینه جراحی تومور مغزی تأثیر می گذارند:

هزینه های قبل از جراحی:

قبل از جراحی ممکن است هزینه های مختلفی مانند تست های تشخیصی سی تی اسکن، ام آر آی، اسکن PET و بیوپسی نیاز باشد. در واقع هزینه این آزمایش ها می توانند باتوجه به پوشش بیمه درمانی متغیر شود.

هزینه جراحی:

هزینه جراحی شامل دستمزد جراح، بیهوشی، هزینه اتاق بیمارستان و داروها می شود. نوع جراحی تومور مغزی انجام شده هزینه را تعیین می کند که می تواند بالای ۳۰ میلیون تومان متغیر باشد. فردی که به عنوان بهترین جراح تومور مغزی تهران شناخته می شود بالطبع برای جراحی دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد.

برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی تومور مغزی دکتر خلیل میرزامحمدی با راه های ارتباطی صفحه تماس با دکتر در ارتباط باشید.

۰۳:۲۹
truncate dir-rtl

جراحی تومور مغزی

گیف آپارات دکتر خلیل میرزامحمدی

هزینه های بعد از جراحی:

ممکن است پس از جراحی تومور مغزی در تهران یا هر جای دیگری نیاز باشد هزینه های اضافی مانند توانبخشی، داروها و ویزیت دوباره با جراح را پرداخت کنید.

سایر عوامل مؤثر بر هزینه:

سایر عواملی که می توانند بر هزینه جراحی تومور مغزی در تهران یا هر جای دیگری تأثیر بگذارند عبارتند از محل بیمارستان یا کلینیک، تجربه جراح و در دسترس بودن امکانات و تجهیزات تخصصی. بیمارستان هایی با تجهیزات پیشرفته تر و کارکنان مجرب ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشند.

بنابراین هزینه جراحی مغز برای تومور بسته به شرایط خاص بیمار و بیمارستان یا کلینیکی که انتخاب می‌کنند می‌تواند بسیار متفاوت باشد. همیشه توصیه می‌شود که با چندین جراح مشورت کنید تا درک بهتری از هزینه جراحی تومور مغزی داشته باشید. اطمینان داشته باشید که بهترین جراح مغز و اعصاب تهران می تواند به شما کمک کند با حداقل عوارض و بهینه ترین روش تومور مغزی خود را جراحی کنید.

گیف تماس

تاثیر شدت و محل تومور بر هزینه جراحی

هزینه جراحی تومور مغزی در تهران، بسته به نوع، شدت و جایگاه تومور می تواند متفاوت باشد. در اینجا هزینه تقریبی برخی از جراحی های تومور مغزی را بیان می کنیم:

هزینه کرانیوتومی:

این یک روش جراحی است که شامل برداشتن بخشی از جمجمه برای دسترسی به مغز است. هزینه جراحی کرانیوتومی در تهران می تواند بسیار متغیر باشد.

هزینه جراحی تومور مغزی آندوسکوپی:

این یک روش جراحی کم تهاجمی است که با استفاده از آندوسکوپ تومور برداشته می شود. هزینه جراحی تومور مغزی آندوسکوپی در تهران می تواند باتوجه به دستمزد و تجهیزات پزشک متغیر باشد.

جراحی با لیزر:

این یک روش جراحی غیر تهاجمی است که از اشعه برای از بین بردن تومور استفاده می کند. هزینه جراحی تومور مغزی با لیزر گاما در تهران می تواند باتوجه به دستمزد پزشک و به روز بودن دستگاه لیزر متغیر باشد.

جراحی سایبرنایف:

این یکی دیگر از روش های جراحی غیر تهاجمی است که از پرتو برای از بین بردن تومور استفاده می کند. هزینه جراحی تومور مغزی CyberKnife در تهران می تواند باتوجه به دقت دستگاه و تبحر جراح متغیر باشد. از آنجایی که این روش بسیار نوین و غیرتهاجمی است، دوران نقاهت آسانتری دارد. جراح باتوجه به شدت و نوع تومور مغزی تعیین می کند که کدام روش برای بیمار مناسب تر است.

رادیوسرجری استریوتاکتیک:

این تکنیک یک روش جراحی غیرتهاجمی است که از پرتوهای متمرکز برای تخریب تومور استفاده می کند. هزینه جراحی تومور مغزی با این روش در تهران تعرفه مشخصی ندارد. تجهیزات و اتاق عمل این جراحی ها بسیار پیشرفته هستند. همچنین جراح باید با تبحر بالا از این روش استفاده کند. بنابراین هزینه نهایی مشخص نیست.

گیف اینستاگرام-دکتر میرزامحمدی

هزینه جراحی تومور مغزی چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به عوامل زیر هزینه جراحی تومور مغزی مشخص می شود:

  • نوع و شدت تومور
  • نوع جراحی
  • تجربه جراح
  • هزینه مشاوره
  • هزینه های بیمارستان
  • هزینه بیهوشی
  • وضعیت پزشکی بیمار
  • مراقبت های قبل و بعد از عمل
  • موقعیت جغرافیایی بیمارستان
  • سایر کارها

هزینه جراحی تومور مغزی بر اساس این عوامل و شرایط خاص بیمار بسیار متفاوت است. برای اطلاع از هزینه جراحی تومور مغزی توسط دکتر خلیل میرزامحمدی با شماره تلفن: ۰۲۱۸۶۰۸۳۰۲۹ در تماس باشید.

سخن آخر

توجه به این نکته ضروری است که هزینه جراحی تومور مغزی در تهران بسته به عوامل مختلفی مانند نوع جراحی، بیمارستان، دستمزد جراح و شرایط پزشکی بیمار می تواند متفاوت باشد. از این رو، همیشه توصیه می شود با چندین جراح متبحر مشورت کنید تا برآورد دقیقی از هزینه این جراحی بدست آورید.

بیشتر بدانیم

عوارض جراحی دیسک گردن

عوارض جراحی دیسک گردن نیز مانند عوارض تمامی جراحی‌ها اجتناب ناپذیر است. عوارض یک جراحی معمولا برای همه افراد اتفاق نمی‌افتد اما ممکن است برخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر خلیل میرزامحمدی

دکتر خلیل میرزامحمدی

متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

با کلیک بر روی دکمه زیر در مورد جراحی پارگی دیسک کمر بیشتر بدانید.

پاپ آپ دیسک کمر